top of page

NAŠE REFERENCE

Karla Juránková

Naprostá profesionalita, vstřícné a rychlé jednání. Skvělá prezentace a propagace naší nemovitosti, zkušený výběr zájemců. Takže závěrem - prakticky kompletní profesionální servis prodeje naší nemovitosti, který nám ušetřil spoustu času a vyřizování administrativy související s prodejem. Naprostá spokojenost.

Marie Klírová

S panem Josefem Homoláčem jsem spolupracovala více než 1 rok na 3 obchodech - je velice přesný, spolehlivý, aktivně řeší všechny vzniklé problémy, které se vyskytly - mohu všem jeho služby doporučit! Základem byla velice dobrá komunikace (komunikoval i o víkendech, večerech) snažil se problémy vyřešit, dovést obchod do zdárného konce se všemi detaily. To se nám ve všech případech podařilo ke vzájemné spokojenosti. Děkuji.

Tomáš Šebek

Paní Lopatkovou určitě doporučuji! Je to Velmi milá a příjemná mladá paní , která nás vždy informovala o každé nové změně při prodeji bytu a hlavně byla ochotna nám vyjít vstříc kdykoliv časově se to hodilo jenom nám. Perfektní profesionální přístup a vystupování. A na závěr bych chtěl dodat. Že je vidět, že má i velký přehled a zkušenosti při prodeji/ či koupě nemovitosti. Nám hned na začátku řekla, že se ji určitě podaří byt do jednoho měsíce prodat..... hned při druhé prohlídce se byt prodal za týden! Takže my byli jak s paní makléřkou Lopatkovou spokojeni tak i se Vaší společností Remax.

Kateřina Hořejší

Již dlouho jsem se nesetkal s takavou profesionalitu a zároveň lidským přístupem. Navíc pani řešila záležitosti, které ani nebyli v její kompetenci. Perfektní přístup.

Vladimír Pešta

vstřícnost, flexibilnost, příjemné jednání

Jana Šurdová

Příjemné vystupování, dodržení schůzek, termínů atd..

Magda Burianová

Profesionálové každým coulem! Takhle si představuji péči o klienta. Každopádně děkuji...

Ing. Pavel Bradáč

Makléř Josef Homoláč poskytuje služby kvalitně, fundovaně a bez zbytečných prodlení. Jeho jednání je pro obě strany - kupujícího i prodejce - velmi vstřícné a korektní. Oslovil jsem jej s požadavkem prodeje bytu na základě osobních předchozích velmi dobrých zkušeností s prodeji nemovitostí.

Pavel Beránek

Chci tímto vyjádřit velkou spokojenost s prací pana J. Homoláče. Při prodeji domu vše proběhlo v klidu a pohodě. Pan Homoláč byl velice ochotný a vstřícný. Vřele jeho služby doporučuji.

Miloš Plott

Naprosto dokonalá ve všech okamžicích spolupráce.

Kristýna Harisová

Férové jednání a lidský přístup, se kterým jsem se doposud při jednání s realitními makléři nesetkala. Doporučuji.

Aleš Homola

Rychlé, kvalitní, milé a vstřícné jednání a profesionální přístup.

Josef Kultán

Naprostá profesionalita, ochota, pečlivost. Skvělá spolupráce.

Jitka Pýchová

S paní Lopatkovou jsem byla velice spokojená. Rychlé a profesionální jednání, ochota s příjemné vystupování.

František Fuk

vstřícný, spolehlivý, solidní jednání

František Smíšek

Pan Homoláč co řekl, to platilo, na schůzkách byl dochvilný, působil jistě a důvěryhodně, pracoval rychle a efektivně. V případě další spolupráce s vaší firmou bych si opět vyžádal jeho služby. Je to velice slušný člověk, což v dnešní době není samozřejmost.

Luděk Hrdina

Profesionální přístup při jednání s klientem,poskytované kvalitní služby na vysoké úrovni.

Romana Hánová

Profesionální přístup, příjemné vystupování a komunikace.

Růžena Lázenská

Pan Homoláč je velmi vstřícný, spolehlivý, slušný a velmi dobrý odborník. Byla jsem maximálně spokojena, doporučila bych jeho služby každému.

Věra Volklová

Velice ochotná a vstřícná paní.

Marie Kinská

Skvělý přístup a okamžitá odpověď na všechny dotazy.

Jiří Křemen

vstřícnost, aktivita, spolehlivost, splnění požadavku klienta

Hana Kočí

S panem Homoláčem byla výborná komunikace, byl trpělivý a velmi ochotný.

Bohumír Buchta

Naprostá spokojenost, nemam co bych vytkl. Výborý servis.

Milena Padrtová

Vstřícný a spolehlivý.

Katarina Špejtkova

příjemné vystupování, profesionalita

Eva Frimlová

Jednáním a ochotou přizpůsobit se k naším termínům dojezdů do nabízeného bytu jsme byli s panem makléřem Josefem Homoláčem naprosto spokojeni.

Luděk Hrdina

Profesionální přístup při jednání s klientem,poskytované kvalitní služby na vysoké úrovni.

Nikol Válková

Profesionální přístup, příjemná komunikace, ochota. Určitě bych si vybrala pana Homoláče pro budoucí nákup či prodej nemovitosti.

Ing. Alena Fořtová

Pan Homoláč je proaktivní, zajímá se, doplňuje informace na požádání, snaží se vyjít vstříc. Jeho jednání je na úrovni, lidsky příjemné nikoliv obtěžující.

Jiřina Náměstková

S panem Josefem Homoláčem jsem již v minulosti spolupracovala, a opět mne velmi překvapil svou profesionalitou a precizností, jakou se dokáže věnovat svým klientům. Naprostý profesionál ve svém oboru. Maximální spokojenost.

Miroslav Pech

Solidní, důvěryhodné jednání. Dodržení všech dohodnutých termínů a finančních podmínek. Děkuji.

Zdeněk Němec

K hodnocení pana Homoláče bych řekl, že je starostlivý, rychlý, svědomitý, pomůže zařídit nebo sám zařídí i věci nad rámec jeho povinností. Celkově se jednalo o bezproblémovou a příjemnou spolupráci.

Ing. František Škrdla

Skvělý přístup a okamžitá odpověď na všechny dotazy.

Anna Masiarčinová

Pán Homoláč nám sprostredkoval predaj chalupy so všetkým, bez najmenších komplikácií. Komunikácia, príjemné vystupovanie a hlavne ochota. To hlavne preto, lebo sa nám postaral o predaj chalupy v ČR a my sme boli v pohodlí domova na Slovensku. Skutočne bez najmenších komplikácií prebehla dohoda o zastupovaní. obhliadka, odovzdanie kľúčov, sprostredkovanie, komunikácia, stretnutie s novým majiteľom a hlavne záverečná fáza - vyplatenie sumy bolo skutočne bez problémov. Pán Homoláč, ďakujeme!

Gabriela Čurdová

Makléře mohu jen doporučit. Měl velmi profesionální přístup.

Ing. Richard Horký

Spolupráce s panem Homoláčem byla velmi profesionální. Výborná komunikace a ochota spolupracovat. Pan Homoláč je příjemný a spolehlivý. Celý obchod proběhl zcela v pořádku.

Ing. David Guhl

Výborná komunikace. Není co vytknout.

Marie Láterová

Dobrý den, byla jsem velice spokojena s celkovým přístupem a zkušeností Pana Homoláče, touto cestou chci poděkovat za hladký průběh prodeje nemovitosti.

Ing. Vojtěch Rosický

Velmi příkladný přístup k řešení zadání. Zcela profesionální a zároveň lidský.


Jakub Langpaul

Se vším jsem byl spokojen.

RNDr. Ivan Kozlík

Realitku jsem našel na internetu. Z nabídky mi byl lidsky nejbližší pan Josef Homoláč. Proto jsem jej oslovil. Tým paní Petra Lopatková a pan Josef Homoláč splnili při prodeji daleko více než jsem předpokládal. Dokázali obstarat všechnu chybějící dokumentaci, revize, kolaudaci, zápis do registru. Uskutečnili mnohá jednání, o kterých jsem jako laik neměl tušení. Z mé strany hodnotím jejich realitaci prodeje nemovitosti jako jedinečnou a profesionální. Nemohl jsem vybrat lépe. Paní Petře Lopatkové a panu Josefu Homoláčovi patří můj obdiv za odvedenou práci i dík. 

MAkláři Vysočiny, Josef Homoláč, Petra Lopatková
Chystáte se prodat svoji nemovitost?
Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.
bottom of page